Terapia dupa

Jest adresowane do dzieci niepełnosprawnych lub zagrożonych niepełnosprawnością do czasu podjęcia obowiązku szkolnego. Ma na celu pobudzanie rozwoju psychoruchowego i społecznego dziecka. Jest prowadzona przez zespół terapeutów – psychologa, logopedę, pedagoga, specjalistę integracji sensorycznej, niekiedy arteterapeutę. Jest adresowane do dzieci niepełnosprawnych lub zagrożonych niepełnosprawnością do czasu podjęcia obowiązku szkolnego. Ma na celu pobudzanie rozwoju psychoruchowego i społecznego dziecka. Jest prowadzona przez zespół terapeutów – psychologa, logopedę, pedagoga, specjalistę integracji sensorycznej, niekiedy arteterapeutę.

Jest adresowane do dzieci niepełnosprawnych lub zagrożonych niepełnosprawnością do czasu podjęcia obowiązku szkolnego. Ma na celu pobudzanie rozwoju psychoruchowego i społecznego dziecka. Jest prowadzona przez zespół terapeutów – psychologa, logopedę, pedagoga, specjalistę integracji sensorycznej, niekiedy arteterapeutę.
Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Od 2012 roku pracuje jako psycholog dziecięcy w podwarszawskich przedszkolach oraz niepublicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Zajmuje się diagnozą dzieci oraz pracą indywidualną z dziećmi z deficytami. Zwiń

terpaia śraka owakaClick here to change this text